a هتل آریان کیش

📣 ساعت کاری همه روزه 9:00 الی 19:00 ، ایام تعطیل 11:00 الی 14:00 📣


سالی گشت

41954 - 021 

تماس با سالی گشت

دایانا گشت

43397 -021 

تماس با دایانا گشت 


 

هتل آریان کیش

هتل آریان کیش یکی از بهترین و شیک ترین هتل های ۴ ستاره کیش می باشد که اواخر سال ۱۳۸۷ در ۳ طبقه با ۲۳۵ تخت ساخته شد. این هتل از نظر موقعیت مکانی در ضلع شرقی بازار مروارید و در میدان امیر کبیر کیش واقع شده است. این مجموعه یکی از مناسب ترین و نزدیک ترین هتل ها به مراکز خرید و گردشگری می باشد زیرا این مرکز به مراکز خرید پردیس و زیتون نزدیک می باشد. اتاق های این هتل مجموعی از اتاق های ۲، ۳ و ۴ تخت می باشد. تعداد کلی اتاق ها ۱۷۰ واحد مجزا می باشد که حدود ۵ اتاق ۲ تخت، ۴۵ اتاق ۳ تخت، ۹ اتاق ۴ تخت و ۱۱۱ واحد سوئیت می باشد. اتاق ها از امکانات فولی بهرمند می باشند. از جمله این امکانات تلفن، تلویزیون، یخچال، مبلمان راحتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، تهویه هوای مطبوع، اینترنت در اتاق ها و … می باشد.

فاصله هتل آریان کیش تا سایر اماکن

فاصله هتل آریان کیش تا شهر زیر زمینی کاریز ۷ کیلو متر با خودرو و ۱۲ دقیقه بدون ماشین، تا شهر باستانی حریره ۸ کیلومتر با خودرو و ۱۴ دقیقه بدون خودرو، تا کشتی یونانی ۱۳ کیلو متر با وسیله و ۲۰ دقیقه پیاده، تا پارک دلفین ها ۴ کیلو متر سواره و ۱۰ دقیقه پیاده، تا باغ پرندگان ۶ کیلومتر با ماشین ۹ دقیقه پیاده، تا بازار (پردیس ۱) ۲ کیلومتر با وسیله و ۵ دقیقه پیاده و تا بازار (پردیس ۲) ۱ کیلومتر با ماشین و ۲ دقیقه پیاده میباشد.

امکانات هتل آریان

از جمله امکانات هتل آریان کیش می توان به رستوران با ظرفیت ۵۰ نفر و انواع غذاهای بین المللی و محلی با کیفیت مواد فوق العاده و تازه، لابی با دکوراسیون شیک و زیبا و مبلمان راحتی، کافی شاپ با انواع نوشیدنی های گرم و سرد و انواع دسر، سالن کنفرانس برای انواع ضیافت ها و جشن ها با امکانات فول، خشکشویی ۲۴ ساعته، اینترنت پرسرعت در تمام اتاق ها و لابی، نماز خانه، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۵۰ ماشین بصورت ۲۴ ساعته و صبحانه اشاره کرد. قابل ذکر است که هتل خارج از محدوده ترافیکی می باشد. همه این امکانات برای جلب رضایت گردشگران تور کیش می باشد.
قوانین هتل آریان کیش
ساعت تحویل اتاق ها در این اقامتگاه ۱۴:۰۰ و ساعت تخلیه ۱۲:۰۰ می باشد و مبلغ گردشگران خارجی غیر از عرب متفاوت با نرخنامه می باشد. کودکان زیر ۶ سال رایگان می باشد.